Zoeken

FE/FES/FEW/FEWS boilers

Voorraadboilers van 300 en 400 liter

  • Staand verticaal model
  • Combineerbaar met een ketel, een warmtepomp of een zonnesysteem
  • Groot sanitair warmwatercomfort dankzij grote inhoud
  • Performante isolatie
  • Inhoud van 300 of 400 liter
Ik wil een offerte
Warm water

Algemene kenmerken

• Waarborg 2 jaar op het elektrisch gedeelte

5 jaar op de kuip

• Kuip in geëmailleerde staalplaat beschermd door 1 magnesiumanode

• Thermische isolatie in schuim 3 componenten

• Combineerbaar met een warmtepomp of een zonnesysteem

• Elektrische weerstand, driefazig 400V in optie (2kW, 4kW of 6kW)

• Elektrische weerstand, mono 230V in optie (500-3500W)

• Inspectieluik

• Analoge thermometer

• Veiligheidsgroep niet inbegrepen

FE 300 MR : voorraad boiler met verwarmingsspiraal

FES 300 MR : voorraad boiler met verwarmingsspiraal en

zonnespiraal

FEW 300 MR : voorraad boiler voor warmtepomp

FEWS 400 MR : voorraad boiler voor warmtepomp met zonnespiraal

Specificaties

Specificaties

FE 300 MRFES 300 MRFEW 300 MRFEWS 400 MR
Vergelijkingstabel
InhoudL294287281372
Aantal liter sanitair warm water in 10 min. (Boiler aan 60°C, afgifte aan 45°C)L/10396161377266
Debiet in continu (Boiler aan 60°C, afgifte aan 45°C)L/H611 (25kW)331 (14kW)1063 (43kW)1091 (44kW)
StilstandsverliesL1,41,41,41,58
Inhoud wisselaarL9,95,420,421,2
Oppervlakte wisselaar1,50,823,123,24
Inhoud zonnewisselaarL-9,9-9,6
Oppervlakte wisselaar solar-1,51-1,47
Maximale druk sanitairBar10101010
Maximale druk verwarmingBar10101010
Maximale T° boiler°C85858585
Maximale T° verwarming°C110110110110
Gewicht leegKg103121141189
Gewicht gevuldKg397408422561
Aansluitingen verwarming R1"R1"R1"R5/4"
Aansluitingen zonnesysteem -R1"-R5/4"
Aansluitingen sanitair R1"R1"R1"R1"
Omloopkring R3/4"R3/4"R3/4"R3/4"

Downloads

Downloads

Installatievoorschrift

Type apparaten
FE .../3 MR, FES .../3 MR, FEW .../3 MR, FEWS .../3 MR
Grootte
3,70 MB
Technische fiche

Type apparaten
FEW 300 MR, FES 300 MR, FEW 300 MR, FEWS 400 MR
Grootte
332,48 KB
Gebruikshandleidingen

Type apparaten
FE 300/3 MR; FES 300/3 MR; FES 500/3 MR; FEWS 400/3 MR
Grootte
1,19 MB
Installatievoorschrift

Type apparaten
120 BM, 150 BM, 200 BM
Grootte
679,37 KB
Technische fiche

Type apparaten
120 BM, 150 BM, 200 BM
Grootte
269,33 KB
Gebruikshandleidingen

Type apparaten
FE120 BM, FE 150 BM, FE 200 BM
Grootte
612,62 KB
Technische fiche

Type apparaten
FEW 300 MR - FES 300 MR - FEW 300 MR - FEWS 400 MR
Grootte
332,48 KB
Installatievoorschrift

Type apparaten
FES 300 - 500/3 MR; FEWS 400 - 500/3 MR
Grootte
2,72 MB
Gebruikshandleidingen

Type apparaten
FE .../3 MR, FES .../3 MR, FEW .../3 MR, FEWS .../3 MR
Grootte
1,19 MB