Zoeken

FE/FES/FEW/FEWS boilers

Voorraadboilers van 300 en 400 liter

  • Staand verticaal model
  • Combineerbaar met een ketel, een warmtepomp of een zonnesysteem
  • Groot sanitair warmwatercomfort dankzij grote inhoud
  • Performante isolatie
  • Inhoud van 300 of 400 liter
Ik wil een offerte
B Sanitair
Warm water

Algemene kenmerken

• Waarborg 2 jaar op het elektrisch gedeelte

5 jaar op de kuip

• Kuip in geëmailleerde staalplaat beschermd door 1 magnesiumanode

• Thermische isolatie in schuim 3 componenten

• Combineerbaar met een warmtepomp of een zonnesysteem

• Elektrische weerstand, driefazig 400V in optie (2kW, 4kW of 6kW)

• Elektrische weerstand, mono 230V in optie (500-3500W)

• Inspectieluik

• Analoge thermometer

• Veiligheidsgroep niet inbegrepen

FE 300 MR : voorraad boiler met verwarmingsspiraal

FES 300 MR : voorraad boiler met verwarmingsspiraal en

zonnespiraal

FEW 300 MR : voorraad boiler voor warmtepomp

FEWS 400 MR : voorraad boiler voor warmtepomp met zonnespiraal

Specificaties

Specificaties

FE 300 MRFES 300 MRFEW 300 MRFEWS 400 MR
Vergelijkingstabel
InhoudL294287281372
Aantal liter sanitair warm water in 10 min. (Boiler aan 60°C, afgifte aan 45°C)L/10396161377266
Debiet in continu (Boiler aan 60°C, afgifte aan 45°C)L/H611 (25kW)331 (14kW)1063 (43kW)1091 (44kW)
StilstandsverliesL1,41,41,41,58
Inhoud wisselaarL9,95,420,421,2
Oppervlakte wisselaar1,50,823,123,24
Inhoud zonnewisselaarL-9,9-9,6
Oppervlakte wisselaar solar-1,51-1,47
Maximale druk sanitairBar10101010
Maximale druk verwarmingBar10101010
Maximale T° boiler°C85858585
Maximale T° verwarming°C110110110110
Gewicht leegKg103121141189
Gewicht gevuldKg397408422561
Aansluitingen verwarming R1"R1"R1"R5/4"
Aansluitingen zonnesysteem -R1"-R5/4"
Aansluitingen sanitair R1"R1"R1"R1"
Omloopkring R3/4"R3/4"R3/4"R3/4"

Downloads

Downloads

Installatievoorschrift

Type apparaten
FE .../3 MR, FES .../3 MR, FEW .../3 MR, FEWS .../3 MR
Grootte
3,70 MB
Technische fiche

Type apparaten
FEW 200 ME
Grootte
190,54 KB
Technische fiche

Type apparaten
FEW 300 MR - FES 300 MR - FEW 300 MR - FEWS 400 MR
Grootte
332,48 KB
Installatievoorschrift

Type apparaten
FES 300 - 500/3 MR; FEWS 400 - 500/3 MR
Grootte
2,72 MB
Gebruikshandleidingen

Type apparaten
FE .../3 MR, FES .../3 MR, FEW .../3 MR, FEWS .../3 MR
Grootte
1,19 MB