Onze website maakt gebruik van cookies om u de best mogelijke surfervaring aan te bieden op basis van uw interesses. Om deze website in alle comfort te gebruiken, gelieve alle cookies op onze website te aanvaarden. Meer informatie over cookies kunt u terugvinden in onze Privacyverklaring.

Aanvaarden Weigeren

TN

Gasboiler

  • Voornamelijk geschikt voor industriële toepassingen
  • Elektronische ontsteking en ionisatiecontrole
  • Dikwandige kuip in geëmailleerde staalplaat beschermd door een magnesiumanode
  • Thermische isolatie in polyurethaanschuim, regelbare thermostaat met bijhorende thermische veiligheid
  • Toestel met waakvlam, 3 jaar garantie op de kuip
Warm water
Gas

TN

Inhoud: van 220L t.e.m 400L

Industriële gasboiler


U zoekt een alleenstaande gasboiler voor snelle warm water productie en grote debieten? De TN voldoet aan uw hoogste verwachtingen op het gebied van warm water.

Beschikbare versies

  • TN 220
  • TN 300
  • TN 400

Specificaties

Specificaties

220330400
Model
Energieklasse warm water (A tot G)CCC
TypeGasboilerGasboilerGasboiler
InstallatieStaandStaandStaand
AansluitingSchouwSchouwSchouw
OntstekingWaakvlamWaakvlamWaakvlam
Kenmerken
Nuttig vermogen (in kW)30,339,239,2
Rendement---
Gascategorie---
Keuring---
Minimaal ontstekingsdebiet (l/min)---
Maximaal debiet (l/min) ΔT=25°C---
Minimale waterdruk (bar)---
Maximale waterdruk (bar)---
Inhoud (l)220300400
Opwarmtijd (min.) Δt=50°C262836
Hoeveelheid water het eerste uur (Δt = 25°C)143818882068
Diameter schouw (mm)180180180
Afvoer verbrande gassen (mm)---
Veiligheid verbrande gassen (mm)TTBTTBTTB
Gewicht160kg202kg243kg
Elektrische voeding---
Elektrische beschermingsgraad---
Gasverbruik G20 (m³/u)3,64,654,65
G25 (m³/u)4,185,415,41
G30/31 (kg/u)2,683,463,46
Aansluitingen
Schouw---
Gas1/2”1/2”1/2”
Koud water5/4”5/4”5/4”
Warm water---
As schouw/muur---
Afmetingen
Breedte720720720
Ophangbeugels---
Hoogte160019602310
Afstand schouw/muur---
Diepte720720720
Afstand water/muur---
Afstand gas/muur---
Afstand gas/onderkant toestel---
Afstand water/onderkant toetsel---
Hoogte met trekonderbreker---
Hoogte zonder trekonderbreker140017502100
Afloop460460460
Gas545545545
Inlaat koud water605605605
Omloop kring101010101075
Aansluiting overdrukventiel113514851835
Uitlaat warm water133016802030
Hoogte trekonderbreker200200200
Hoogte sokkel110110110
Hoogte inspectieluik ø120mm620620620

Downloads

Downloads

Commerciële folders

Meer informatie
Badverwarmers Elektrische boilers Gasboilers Hernieuwbare energie
Grootte
893,23 KB
Installatievoorschrift, Gebruikshandleidingen

Type apparaten
220, 300, 400
Meer informatie
Badverwarmers en gasboilers
Grootte
3,00 MB